Game of Thrones: Conquest

2.5.240292

3.9

9

Westeros'un fethinde Tyrion ve Jon Snow ile kuvvetlere katılın

72.2k

Bu uygulamayı oyla

Game Of Thrones: Conquest, oyuncuların Games of Thrones'un geçtiği hayali bir kıta olan Westeros'ta bulunan iktidar evlerinden birine katıldığı bir strateji oyunudur. Göreviniz tarafınızı seçmek ve tacı ele geçirmek için gerektiğinde dişe diş çarpışmaktır.

Bu tür oyunlarda olduğu gibi Game of Thrones: Conquest'in oyun planı: şehrinizde, hammadde ve diğer kaynakları elde etmek için gerekli olan farklı binaları inşa etmektir. Örneğin, tahıl üretmek ve birliklerinizi beslemek için çiftliklere ihtiyacınız olacaktır. Ama aynı zamanda söz konusu birlikleri işe almak için bir kaleye ihtiyacınız vardır.

Oyunun genel haritasından, diğer oyuncuların şehirlerine bir göz atabilir ya da başka evlere karşı savaşmak için ordularınızı gönderebilir ya da White Walkers gibi korkutucu düşmanlara karşı savaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer oyuncularla ittifaklar kuracak ve kazancınızın karını paylaşacaksınız.

Game of Thrones: Conquest tabii ki popüler TV şovunun hayranları arasında popüler olacak eğlenceli bir yönetim strateji oyunudur. Oyunun resmi lisansı vardır ve bugünün yıldızları tarafından seslendirilen müzikleri ve oynanılan rolleri ile dikkat çeker.
Uptodown X